Chceš být AFFS? →Klik

3. kapitola - přípravy (?)

17. prosince 2011 v 19:29 | Bára |  Upíří prázdniny
***Z pohledu Noah***
Jakmile vejdeme do obchodního centra, vyrazím ihned do mého nejoblíbenějšího obchůdku.
Mám jenom 5 000 tak se dneska musím krotit - jsem strašný nákupní maniak. Zaměstnám hned i Andera. Vrazím mu do ruk košili, jeany a nádherný pásek. Vyšlu ho do kabinky a vybírám další oblečení. Já mám zatím vybrané dva kousky(nádherné trička=)). Ander vyjde z kabinky, "Ty vole…. Tobě to sluší," řeknu a huba - teda ústa mi zůstanou otevřená. Začne se smát a já nechápu. "proč se směješ?" nechápavě se ho zeptám a on mi jednoznačně odpoví "měla bys zavřít tu pusu.." Jakmile to dořekl došlo mi(njn blondýna) že na něj celou dobu zírám s otevřenou pusou. "Pro tebe už sem na zítřek oblečení - teda až na plavky vybrala, a teť pomůžeš ty mě. Nemůžu se rozhodnout mezi modrou károvanou minisukní a bílýma minikraťáskama." On na mě vykulil oči, "jako bych tomu já rozuměl…" řekne a prohlíží si moje ruce se sukní a kraťáskama. "Já bych víc bral tu sukni," řekne a usměje se na mě. No jo no kluci - co se dá čekat že?? Takhle se potom rozhodujeme ještě s plavkami - nakonec sem mu vybrala černé s červeným drakem a on mě černé s lebkou a v ní omotanou růži.
Opět v autě - o 3hodiny později
"Jo málem bych zapomněla, cos mi to chtěl říct??" uvidím jeho zkamenělý obličej. Tázavě se na něj podívám. No tak čekám… De poznat že nad něčím uvažuje, kdybych tak věděla nad čím. "No víš…" začal zase stejně jako předtím, ale teť se z toho nevykroutí! "No co??" hodím na něj svůj tázavém ksicht. "No ……. Víš …… už …… dlouho ……. No….." nedořekne, no spíš já už to neslyším protože jsem znovu usla… No jo no to sem ale blbá co??
Prospala jsem celou cestu, a spala jsem ještě jak sme dojeli na chatu …Zbudil mě, vyjdu z auta a jdu ke dveřím … Podívám se na něj, usměju se na něj a zamávám mu. On udělá to samé a odjede. Vejdu do chaty a první co uvidím je Camill jak si zkouší plavky, které si vezme na tu pařbu. Ještě aby se nefintila když tam bude Anderův brácha (Camill se strašně líbí…) Ještě budeme my dvě příbuzné ne =D=D přejedu ji pohledem od hlavy až k patě a začnu se smát… Udiveně se na mě podívá "Je ti něco??" vypadlo z ní. Jenom na ni kývnu že ne a jdu za ní. "Chceš poradit které si vzít??" zeptám se ji a ona mi nenápadně nakukuje to tašky kde mám ty nové plavky. "jo, jo chci" zazubí se na mě a já se začnu přehrabovat v hromadě jejich plavek… Nakonec usoudím že nejlepší sou asi červené plavky, propojené pár černými provázky. "a jaké sis teda koupila ty??" zeptá se mě a nenápadně do tašky hrábne. Vytáhne je a vykulí oči. "TY VOLE…" pořád upřeně kouká na ty plavky. Nechápavě se na ni podívám… jo jsou ty plavky dosti odvážné, ale nic extra. "Ty sou bombový…" vyhrkne. No jo no pro ni něco super. Sama když si kupuje nové plavky, tak první týden sou pro ni úplně supéér a pak ?? No nic nakonec ji pomůžu vybrat ještě oblečení… a … a ještě sem zapomněla jaké si vezmu tričko já !! Mám dvě a strašně se mi líbí obě takže jsem v rozpacích. Po hodině se nakonec rozhodnu. Beru si plavky, na to: černé tričko - plně nádhera =D, károvanou modrou minisukni a černé žabky =) a co si bere Camill?? Ta si bere všechno do černo-červené barvy =)=) Tak a teť jdeme na kutě. Já se sice vyspala v autě, ale i tak se mi chce strašně spát. Usnu hned jak sebou hodím na postel.
7:12 - Ráno
Vzbudím se a vůbec se mi nechce vstát. Vezmu si na teď jenom župan a pod ním mám jen spodní prádlo - na co se na noc převlíkat do pyžama ?? No co vezmu si ještě pohodlné papučky a jdu do kuchyně. Camill ještě spí, takže si vezmu džus, sušenky a jdu se rozvalit k televizi. Pořád jen přepínám a přepínám programy. Nic zajímavého nedávaj, a tak se přemístím zpět do pokoje. Vezmu si noťas a prolítnu FB, twitter a nakonec si s kámoškou písnu pár vět na ICQu. Slyším jak Camill otevřela dveře svého pokoje a tak vyběhnu na chodbu. "Jé ty už si vzhůru??" zívne si a ještě má zavřené (teda tak trochu) oči. Kývnu a jdeme spolu do kuchyně.
15:49 - Odpoledne
Chystáme se na pařbu. Asi kolem půl páté se pro nás staví Ander. Nastoupíme do auta a jedeme k jezeru - i když je tak blízko =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lexistyle lexistyle | Web | 18. prosince 2011 v 20:56 | Reagovat

pls přihlaš se do soutěže:http://lexistyle.blog.cz/1112/prvni-soutez
ale nemusíš jestli nechceš :))

2 Roxanne Roxanne | Web | 19. prosince 2011 v 19:06 | Reagovat

ahoj .. byla jsi na mém starém blogu ve fanklubu severuse snapea .. Nechceš se zůčastnit znovu ? :-) kyštak http://dealthyhallows.blog.cz/1112/fanclub-severuse-snapea

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama