Chceš být AFFS? →Klik

3. kapitola - nová tvář

10. prosince 2011 v 21:45 | Ettelwen |  Možná to tak osud chtěl
Usmála jsem se na něj. Geoderk vstal a přešel ke mně. Prohlídnul si mě od hora až dolů. Chytnul mě kolem pasu. Já se nechala, protože proč bych se nenechala?? Geoderk byl fajn kluk a bylo mu jedno co jsem vlastně zač. "Jdeme dolů??" zeptala jsem ho. Kývnul hlavou, odemknul dveře a vyšli jsme.
Na chodbě jsme cestou potkali pro mne neznámou tvář. "Jé vy se ještě neznáte že?? Lay, toto je Zelt.A naopak Zelte, toto je Lay,"představil nás. Zelt mi někoho hodně připomínal, ale vůbec nevím koho. "Ahoj," pozdravil mě a prohlídnul si mě od hlavy až k patě. "Eeee … čau," odpověděla jsem mu.
Pak jsme pokračovali - směr jídelna. Cestou sme si povídali. Klubovna byla strašně velká a na chodbách bylo hodně dveří. Ti kdo tu byli poprvé se kdekoliv mohli ztratit. No vlastně i já jsem se tu poprvé ztratila. Ani nevím jak jsem se do této party dostala. Do jídelny to byl ještě kus a tak jsem se Geoderka zeptala, "jak ses sem dostal?" Podíval se na mě s nadzdviženým obočím. "No to je na dlouho," řekl mi a postavil se přede mě. "Ale my máme času dost. Nebo snad ne?" optala jsem se ho. Pouze kývnul na souhlas.
Tak jsme si to zamířili do místnosti s názvem Etta.
Jakmile jsme k ní přišli (byla kousek od místa kde jsme se zastavili), Geoderk otevřel dveře a společně jsme do ní vstoupili. Nikdo tam nebyl.
Sedla jsem si na pohodlný starodávný gauč. Geoderk rozdělal oheň v krbu a sedl si vedle mě.
"No tak povídej, jsem jedno velké ucho," řekla jsem a prolomila jsem tím ticho které tu panovalo. Tedy nepočítám praskající dřevo v krbu. Geoderk se mi podíval do očí. V jeho očích se odrážel oheň z krbu a tím nabíraly dojmu zabijáka.
"Víš kdysi, jak mi bylo kolem čtrnácti let jsem ztratil své rodiče. Tedy zabila je tlupa lidí a od té doby jsem neměl kam jít. Necelý týden předtím jsem slyšel o tomto klubu a tak jsem ho začal hledat a vyptávat se na něj. No a tak to šlo celé dva měsíce dokud jsem klub nenašel.
Mictian byl no a i je o rok starší a tak mě s radostí přivítal a sám mi nabídnul být v této partě. Jo to byla stará parta. Bylo nás více a úplně jinačí vlkodlaci. Byl jsem skoro nejmladší. Všichni se se mnou bavili a byla sranda.
Pak si přišla ty a Mictian po tobě hned skočil. Byla si pro něj snadná kořist. No a zbytek už víš." Jeho vyprávění bylo plné citu. Dívala jsem se na něj a bylo mi ho skoro až líto. On sklopil zrak a díval se na své ruce, které měl v klíně. "Ou, nevěděla jsem, promiň," řekla jsem. Nikdy mi neřekl že mu zabili lidé rodiče. Bylo mi ho líto. "Ale pořád nechápu proč tu musíš zůstat." Podíval se na mě a vzdychnul si. "Neměl bych kam jít a víš co by Mictian dělal" pravil.
Dlouhou dobu jsme se jen tak dívali do ohně a na praskající dřevo.
Asi po půl hodině jsme usoudili že je načase jít do jídelny. Vstali jsme a vyšli jsme na chodbu.
Po pěti minutách jsme došli do jídelny. Seděli tam skoro všichni až na Allaynu.
"Kde je Allayna?" Zeptala jsem se jakmile jsme si s Geoderkem sedli ke stolu. "Ještě je nahoře," odpověděl mi Mogeus. Kývla jsem a začala jsem jíst. Měla jsem takový hlad že bych vyjedla klidně celou ledničku. Geoderk a Mictian se začali smát a k nim se přidali i ostatní. "No co, dlouho jsem nejedla," řekla jsem s plnou pusou těstovin.
Dneska vařila Lomeylla. Šlo to poznat díky zvláštnímu koření, které do jídla dávala vždy jen ona. Za chvíli se k nám přidala i Allayna.
Jakmile jsme všechno snědli, šli jsme do obýváku a koukali jsme se na televizi. No v televizi nic nebylo tak jsme tam dali nějaký ten horor.
Já se fakt bála =DD. Nedělám si legraci! Po dvou minutách Mictian odešel. Musel něco zařídit ve městě. Já jsem seděla mezi Geoderkem a Zeltem. Chytla jsem se obou za ruku. Kluci se na mě podívali a já se jen rošťácky uculila. Sedla jsem si hlouběji, opřela jsem se hlavou gauč a zavřela jsem oči. Víc si již nepamatuji, asi jsem usnula.
Probudila jsem se tam, kde jsem usnula, ale byla jsem přikrytá a natažená podélně. Naproti mně seděl ….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabí^^ Sabí^^ | Web | 14. prosince 2011 v 18:46 | Reagovat

Přečtu si to za chvíli, ale jinak úúžasnéé♥♥ přečetla sem si první věty, a úžasné;* a krásný dess;)

2 TerushQaH TerushQaH | Web | 14. prosince 2011 v 18:48 | Reagovat

vypadá to dobře.. musím si to přečíst od začátku.. teď budu muset jít ale pak si to hned přečtu
p.S.: hezů design

3 Ettelwen di Effetrs Ettelwen di Effetrs | Web | 14. prosince 2011 v 18:53 | Reagovat

[1]: Děkuji :) to potěší :D

[2]: Děkuji ;)) Papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama