Chceš být AFFS? →Klik

3. kapitola

26. prosince 2011 v 21:15 | Ettelwen |  Nenávist po celý život
Bylo to zvláštní. V autobuse nebyl jako obvykle Mike. Miale se rozhlížela po celém autobuse ale viděla jen dvě její spolužačky a nikoho jiného. ´Kde asi je?´ pomyslela si Miale a nemohla uvěřit svým očím že tu není. Když přijela ke škole cítila v sobě smutek. Najednou když tu není Lili bylo všechno úplně jiné. Neměla nikoho s kým by mohla jít ven až na Mika. Ale dnes tu nebyl, nebyl tu a Miale se cítila že je na světě sama.
Po škole jela rovnou na hřbitov. Celá ubrečená běžela k hrobu od Lili. "Proč se to muselo stát zrovna tobě," řekla když přišla k jejímu hrobu. "Kdyby se mi ten Debil dostal pod ruky tak se neovládnu!" řekla asi po 15minutách když odcházela. K domu přišla až kolem osmé večer a všude byly zhaslé světa.
Matka byla v práci a otec jel někam za hranice. Před vchodem ji opět čekal Daygrů a netvářil se zrovna vesele jako vždycky. " Ty máš tu drzost se ještě přijít??" Zakřičela na něj Miale. Daygrů se odmlčel a asi po dvou minutách ticha řekl - "Vím kdo Lili zabil" Miale se na něj nevěřícně podívala. "Kdo?" vyptávala se hned. Daygrů ji napínal asi pět minut až nakonec z něj vypadlo " Byl to můj bratr, jmenuje se Grou a je starší než já asi tak o 1 století" Na chvíli se na sebe jen tak dívaly až Miale nakonec řekla jen tři slova " Už musím jít" řekla a zabouchla za sebou dveře od domu.
Otevřela ledničku - je prázdná. Zase ji zavřela a šla do svého pokoje. Lehla si na postel a myslela jen na dvě osoby - na Lily a na Mika. ´Proč se to muselo stát zrovna Lily? A proč nebyl Mike dneska v autobuse??´ tyto dvě věty se ji neustále honily v hlavě dokud Máma nepřišla domů z práce. " Mio pojď si dát večeři, koupila jsem kuře!" volala na ni matka. Miale se zvedla z postele a šla rovnou do kuchyně.
"Ahoj mami, tak co dneska v té práci?" zeptala se Miale matky. Matka se rozpovídala a povídala a povídala…
Miale snědla kuře a matka zrovna dopovídala. "Hmm…. Mě by to nudilo" řekla a odešla do koupelny. Osprchovala se, umyla si zuby a šla spát.
Asi v jednu ráno se vzbudila…jako by ji něco táhlo k rybníčku. Oblékla se a šla k němu. Viděla obrysy dvou postav. Jedna z nich byl Daygrů, ale najednou se zarazila. Ta druhá postava byla Mike! Najednou se nemohla ani pohnout. "To si nečekala co?" řekl Mike se smíchem a Daygrů se se smíchem přidal " To je můj brácha o kterém sem ti říkal!" a začali se smát ještě víc. "Lily chutnala dobře a teť máme zálusk na tebe! Jste příbuzné ne? Takže bys taky měla chutnat tak výborně jako ona!"řekl Mike a zaleskly se mu už černé oči. Miale nevěděla co má dělat. Udělala jednu věc a to že utíkala domů.
Ale to se ji nepodařilo Daygrů už byl u dveří a čekal na ni, zatím co Mike se k ní přibližoval zezadu. "A já myslela že si jinej Daygrů, a Miku si debilní, kreténský lhář jenom si mě využíval!" zařvala na ně Mia a Daygrů a Mike se rozesmáli. To byla chvíle pro Miale. Miale kopla Daygrůho přímo mezi nohy! Rychle otevřela dveře a zamkla za sebou.
Když slyšeli přijíždět mámino auto, rychle utekli směrem k jezírku a Miale odemkla. Šla naproti mamce "Ahoj mami jak bylo v práci??" zeptala se a čekala dobrou odpověď a té se taky dostala. Mamka Miale vyprávěla - ale co zažila Mia si rači nechala pro sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama