Chceš být AFFS? →Klik

1. kapitola

13. listopadu 2011 v 20:04 | Ettelwen |  Nenávist po celý život
Začalo se stmívat.Miale se však šla procházet k jezírku blízko jejich domu. Přišla k jezírku a sedla si blízko jeho okraji aby si mohla namočit nohy. To také udělala. Asi za půl hodiny za stromami které byli nedaleko jezírka někoho zahlédla. Postava se čím dál tím více přibližovala.
,, Haloo kdo tam je?´´ volala Miale , ale marně, osoba na její otázku nereagovala a přibližovala se víc a víc až byla od Miale asi tři metry. V tom neznámá osoba na Miale promluvila: ,, Mě se bát nemusíš.´´ Miale podle hlasu poznala že je to nějaký kluk. ,,Tak mi řekni kdo vlastně jsi??´´ Miale znervózněla a šlo to poznat na jejím hlase.Kluk se začal smát a řekl: ,, Já jsem Daygrů a ty?? ´´ řekl milím tónem a šel k Miale.Najednou ho Miale spatřila, Krásný kluk. Však když se na ní usmál zjistila že je Daygrů upír. Trochu se zlekla, ale nedala to na sobě znát. ,,Já jsem Miale,´´ a snažila se aby to neznělo vystrašeně. Bylo asi už jedenáct hodin v noci. ,,Miale…Miale…poť už domů,´´ volala na Miale její matka. V tu chvíli byl už Daygrů pryč.
Miale utíkala domů, ale jako by cítila že jí něco táhne zpět k jezírku. Matka i s otcem byli bez práce a Miale musela jezdit 59kilometrů do školy. To ovšem Miale nevadilo. Vzadu v autobuse seděl vždy nádherný kluk ale ona se ho bála oslovit. Snila o ně asi hodinu.
Potom se šla osprchovat a spát.
,,Miale! Vstávej!´´ Křičel na Miale otec.
Byla neděle a Miale se rozhodla že dneska půjde opět k jezírku.Už se setmělo a Miale vyrazila opět k jezírku. Daygrů už tam byl a díval se na odraz měsíce ve vodě. ,,Čekal jsem že přijdeš,´´ řekl Daygrů a podíval se na Miale.Daygrů byl krásný kluk. ,,Fakt???´´ zeptala se klidným ale i balícím hlasem.,, Včera jsem tu ještě nějakou tu dobu byl, ale stál jsem někde jinde, proto si mě neviděla, a ty sis myslela že už tu nejsem,´´ řekl pohodovým hlasem Daygrů a opřel se o strom a založil ruce na hrudi. Miale se ho chtěla zeptat od kud je, ale když otevírala pusu zjistila že tam Daygrů už není. Rozhlédla se všude, ale nikde nebyl. ,,Miale, ještě nejsi nachystaná do školy!! Pojď ihned domů a nachystej se do školy!! A jestli budeš brzo hotová tak se budeš zase učit!! Já nehodlám poslouchat tvé učitele v telefonu že nic neumíš, protože se to neučíš!!´´ Křičela z domu na Miale její matka. ,, Mamí vždyť sem to dělala dopoledne!´´
Ale matka už byla v domě a Miale neslyšela. Miale utíkala za Matkou do domu,ale jak přišla ke schodům vedoucích do jejich domu, všimla si že u nich stojí Daygrů. ,, co tady děláš???´´
Zeptala se rychle a potichu Miale. Doufala že Daygrů nespatří její matka nebo otec. ,,Já?? Co bych asi tak mohl dělat u tvého domu ??? čekám tu na tebe´´ odpověděl sladkým ale umělým hlasem.Miale se necítila zrovna skvěle a chtěla už jít domů, ale Daygrů jí v tom bránil.,, Daygrů já už chci domů……. Pust mě!!!!!!!!´´snažila se na něho potichu řvát.Daygrů ji pustil. Miale šla domů a začala se znova učit.Asi tak po hodině a půl bylo už deset hodin večer.Miale dala učebnice do batohu a šla se osprchovat.Potom šla spát. Ráno vstávala asi o půl hodiny dřív než obvykle. Jako by v noci slyšela že jí venku někdo volá. Ten hlas jí byl známí.Osprchovala se, oblékla, učesala a namalovala.,, Mamí proč už jsi vzhůru??? Vždyť je brzo,´´ zeptala se Miale své matky a doufala že jí matka odpoví.,, Lili zemřela, zakousl se prý do ni upír……..´´ Odpověděla smutně matka.Miale se zděsila, lili byla její sestřenice.S lili byli ty nejlepší kámošky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 annie-vilmie annie-vilmie | 14. listopadu 2011 v 18:55 | Reagovat

Wow.;) Užasný to tu máš ♥

2 Beltrix Beltrix | Web | 14. listopadu 2011 v 20:29 | Reagovat

Taky bych brala jezírko na zahradě ;)

3 Ettelwen Ettelwen | Web | 15. listopadu 2011 v 18:12 | Reagovat

[1]: Děkuji

[2]: Tak to já taky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama